Úvodní stránka > Kouzelný certifikát

Milé děti, maminky a tatínkové,
jistě k vám již dorazil můj kouzelný pytlík na zoubky se zlatou výšivkou. Nezapomeňte se proto rychle zaregistrovat a já vám obratem, s vílou Poštulkou, zdarma pošlu Kouzelný certifikát s vaším jménem. Tento certifikát je nepřenosný a patří jenom vám - je na něm přeci vaše jméno... Registrace je důležitá, aby víla Poštulka věděla, kam ho má doručit.

A abych nezapomněla, spolu s certifikátem vám ještě zdarma  pošlu jednu kouzelnou obálku, na první, samolepkami již polepený plakátek, aby jste ho mohli s vílou Poštulkou, zadarmo, poslat zpátky ke mě.

Samozřejmě, že mám pro vás připraveno i spoustu jiných dárků a odměn. Můžete se také zúčastnit soutěže o nejkomičtější úsměv a možná právě vás osobně překvapím ve školce, škole, u vás doma nebo na narozeninové oslavě.

Ale nezapomeňte, děti, kouzlo zoubkové víly a kouzelného pytlíku funguje jenom v noci, když hezky spinkáte a máte zoubečky pěkně vyčištěné...

Je moc důležité se o své zoubky pravidelně starat, protože já mám potom míň práce s jejích leštěním a stihnu tak obletět i celý svět a všechny vaše kamarády...

 

Zoubková víla - obloha
Zoubková víla - obloha
Zoubková víla
Zoubková víla - slunce
Zoubková víla na Facebooku
Kouzelná pošta s vílou Poštulkou Sny jsou dobré pro každého... kouzelný e-shop kouzelný e-shop