Úvodní stránka > Kouzelné samolepky

Když mi pro vás víla Švadlenka začala šít kouzelné pytlíky, najednou zjistila, že vlastně úplně zapomněla na zlatou nit na moji výšivku.

„Co budeme dělat, Zubničko ?“ zeptala se znepokojivě.

Na chvíli jsem se zamyslela, přece nenechám děti bez kouzelných pytlíčků. „Už to mám !“ vykřikla jsem radostně a rychle jsem vyletěla za sluníčkem a měsíčkem pro zlatou nit. Když jsem jim vysvětlila, že potřebuji zlatou nit pro Švadlenku na výšivky pro děti, neváhali ani vteřinu…

„Když je to pro naše děti, tak si vem nití kolik potřebuješ!“ usmívalo se sluníčko. „Ale musíš nám slíbit, že si děti budou nadále své zoubky krásně čistit a uklízet pokojíčky tak, jak to dělají každý den,“ dodal přísně měsíček. „Slibuji, slibuji !“ děkovala jsem s radostí.

Navíc mi pro vás, děti, sluníčko a měsíček připravili kouzelné samolepky. Když si ráno a večer vyčistíte své zoubečky, odlepte si jednu samolepku, poté si ji nalepte na připravený plakátek – ráno pod sluníčko, večer pod měsíček. Ale pozor děti, na každé samolepce je obrázek a každá má na plakátě své místo. Musíte ji tudíž nalepit správně. Já se potom každou noc podívám, jestli jsou samolepky správně nalepené a budu vás před sluníčkem a měsíčkem jenom chválit.

Když se o své zoubky budete pravidelně starat a správně lepit samolepky, nezapomeňte mi již polepený plakátek poslat v obálce na mojí adresu:  ZOUBKOVÁ VÍLA ZUBNIČKA. Víla Poštulka už bude vědět, kam má váš plný plakátek doručit. Já pro vás obratem vyzvednu u sluníčka a měsíčka nový a s vílou Poštulkou ho zdarma pošlu rychle k vám.

Ty nejhodnější z vás, možná i osobně navštívím. To už je ale moje překvapení…

Vaše  ZUBNIČKA

Také tyto kouzelné samolepky najdete v e-shopu  víly Zubničky.

Zoubková víla - obloha
Zoubková víla - obloha
Zoubková víla
Zoubková víla - slunce
Zoubková víla na Facebooku
Kouzelná pošta s vílou Poštulkou Sny jsou dobré pro každého... kouzelný e-shop kouzelný e-shop